0

Katalogo taisyklės

Kataloge galima talpinti tik sportui skirtus drabužius, avalynę, aksesuarus ir įrangą. Tai gali būti skirtingų sporto šakų daiktai, aktyvaus laisvalaikio prekės tiek vasarai, tiek žiemai.

SĄLYGOS IR NUOSTATOS

1. Sportage.lt draudžiama savo skelbimuose talpinti neetišką, melagingą bei Lietuvos Respublikos įstatymams prieštaraujančią informaciją.

2. Drabužiai turi būti talpinami tik drabužio kategoriją atitinkančiose teminėse srityse. Stenkitės atidžiai pasirinkti kategoriją ir, pavyzdžiui, moteriškų sportinių batelių nepatalpinti vyriškos avalynės skiltyje, taip jūs užsitikrinsite, kad jūsų daiktas bus greičiau surastas ir įsigytas.

3. To paties turinio skelbimą galima talpinti tik vieną kartą. Portalo nariai skelbimus gali atnaujinti spausdami mygtuką "redaguoti", kuris yra profilyje, po Mano Prekės tema.

4. Draudžiama skelbimo tekstą rašyti DIDŽIOSIOMIS raidėmis ir talpinti jame beprasmes pasikartojančių simbolių sekas bei nuorodas į kitas svetaines.

5. Komerciniais tikslais įsigytus sportinius drabužius, avalynę, aksesuarus ar įrangą talpinti bendrame kataloge draudžiama. Komercija laikomi: didelis kiekis naujų daiktų; didelis kiekis daiktų su etiketėmis; tie patys daiktai skirtingų spalvų, dydžių, modelių; avalynė „įvairių“ ar „universalaus“ dydžio; daiktai, kurių nuotraukos tik internetinės; užsakomos prekės.

6. Paslaugų siūlymas portalo kataloge draudžiamas. Draudžiama talpinti reklamą kaip daiktą, taip pat reklamuoti paslaugas ar prekes savo profilyje.

7. Skatiname sportinių daiktų prikėlimą antram gyvenimui. Taigi bet kokios varžytuvės prieštarauja šiam tikslui, nes aukcionais siekiama pirmiausiai uždirbti kuo daugiau pelno, o ne kuo greičiau atiduoti/parduoti savo nereikalingą daiktą. Bet kokios formos aukcionai: skelbimai kataloge ir kt. bus trinami be įspėjimo.

8. Skelbimo nuotraukoje turi būti kokybiškai pavaizduotas parduodamas daiktas. Nuotrauka turi atitikti šiuos kriterijus:

• Internetinės nuotraukos negali būti nei pagrindinės, nei papildomos, nes pagal LR įstatymus, galite naudoti tik tas nuotraukas, kurių autorius esate pats arba esate gavę leidimą iš nuotraukos autoriaus platinti naudojamą nuotrauką.

• Daikto nuotrauka turi būti pavaizduota "vertikaliai", o ne "horizontaliai" ("rotate" funkcija), kad daiktas nuotraukoje matytųsi taip, kaip yra nešiojamas, laikomas.

• Sportinis drabužius, avalynę, aksesuarus ar įrangą priemones reikia talpinti atskirai, viename skelbime galima talpinti tik vieną drabužį (avalynės porą, aksesuarą ar įrangą), nebent kelis daiktus viename skelbime keliate kaip derinį ar rinkinį.

• Keliant derinį arba rinkinį reikia tai paminėti tiek skelbimo pavadinime, tiek ir aprašyme. Į derinio ar rinkinio kainą turi būti įtraukti visi parduodami ir nuotraukoje pavaizduoti drabužiai bei aksesuarai. Šie drabužiai ar aksesuarai negali būti papildomai pardavinėjami atskirai.

• Nuotraukos turi būti kokybiškos, jos negali būti "susiliejusios", būti per tamsios ar neryškios - turi visiškai aiškiai matytis jame pavaizduotas objektas.

• Drabužis ir fonas, kuriame fotografuojamas drabužis, negali būti vienodos ar panašios spalvos (pvz. baltas megztinis baltame fone), fone neturi būti kitų objektų, kurie užgožtų patį drabužį, drabužis turi atrodyti tvarkingai, nenusmestas ant žemės, nesusiglamžęs. Tuo siekiama, kad vėliau nekiltų tarp pirkėjo ir pardavėjo konflikto, kai gautas daiktas pirkėjui atrodo kitoks, nei buvo nuotraukoje.

• Skelbimo pagrindinėje nuotraukoje turi aiškiai matytis drabužio forma.

• Nuotraukos negali būti pateikiamos su rėmeliais ar su kokiais nors kitais efektais.

• Pagrindinė nuotrauka negali būti tik juodai balta, pateikta su sepia spalvos efektu ar apdorota instagram programa, kadangi tuomet nesimato realios drabužio spalvos.

• Pagrindinėje skelbimo nuotraukoje turi matytis visas drabužis, o ne jo dalis.

• Nuotraukos negali būti suklijuotos iš kelių skirtingų vaizdų - pagrindinėje nuotraukoje parduodamas daiktas turi matytis per visą nuotrauką. Papildomose nuotraukose prekę galite vaizduoti kaip norite.

• Nuotraukose negali būti jokių logotipų, užrašų, nuorodų, popieriaus lapų su užrašais

• Žmogaus veidas negali būti uždengtas kokia nors kita nuotrauka ar nekokybiškai užpaišytas, nuotrauka turėtų būti tiesiog nukirpta, kad nesimatytų veido.

Sankcijos

  • Už pirmą pažeidimą siunčiamas pranešimas ir netinkamas skelbimas yra paslepiamas (tampa nerodomas) kataloge. Iškart triname skelbimus, kuriuose patalpintos prekės yra iš draudžiamų prekių sąrašo.
  • Už antrą tokį patį ar panašų įspėjimą nario anketa blokuojama 4 dienoms (išskyrus komercijos pastabą).
  • Už trečią tokį patį ar panašų įspėjimą nario anketa blokuojama mėnesiui. Jei pastaba skirta už komercinius pardavimus, po trečio įspėjimo anketa blokuojama visam laikui.
  • Jei narys akivaizdžiai nekreipia dėmesio į įspėjimus, nebendrauja ir nesistengia ištaisyti klaidų netgi ir po antro įspėjimo gali būti blokuojamas neribotam laikui.


Prekių, kurias parduoda www.sportage.lt vartotojai gražinimo proceso www.sportage.lt nevaldo ir neadministruoja. Pirkėjas norėdamas grąžinti prekę turi susisiekti su pardavėju ir sutarti dėl prekės grąžinimo. www.sportage.lt tarpininkauja dėl informacijos apie pardavėją pateikimo.

Jeigu pirkėjas įsigijo prekę iš www.sportage.lt ir yra nepatenkintas prekės kokybe arba dėl kitų objektyvių priežasčių nori grąžinti prekę, turi teisę prekę grąžinti per 14 dienų. Prekės grąžinimo atveju pirkėjas www.sportage el. paštu info@sportage.lt pateikia  priežastis dėl kokių priežasčių nori grąžinti prekę. www.sportage.lt įvertina pateiktą informaciją ir jeigu nusprendžia, kad priežastys dėl prekės grąžinimo yra pagrįstos ir objektyvios, grąžina pirkėjui sumokėtą pinigų sumą už įsigytą prekę. Pinigai yra grąžinami pirkėjui grąžinus prekę. Prekė grąžinama per DPD tokiu pačiu būdu kaip ir pristatoma. Už prekės gražinimą apmoka pirkėjas.   


Privatumo politika

1. SĄVOKOS:

1.1. Asmens duomenų gavėjas – juridinis ar fizinis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys apie Vartotoją (kaip apibrėžta toliau), įskaitant su www.sportage.lt susijusius partnerius, su kuriais www.sportage.lt (kaip apibrėžta toliau) bendradarbiauja siekiant suteikti galimybę Vartotojams naudotis Svetaine;

1.2. Asmens duomenys – bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip asmens kodas, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai;

1.3. Daiktai – bet kokios rūšies prekės, kurios pagal LR įstatymus yra neišimti iš apyvartos daiktai, kuriuos Vartotojas įkelia į atitinkamą Svetainės katalogą, siekiant juos parduoti, mainyti ar sudaryti kitą Sandorį nekomerciniais tikslais;

1.4. Informacinės visuomenės paslaugos – paprastai už atlyginimą elektroninėmis priemonėmis ir per atstumą individualiu informacinės visuomenės paslaugos gavėjo prašymu teikiamos paslaugos;

1.5. IP adresas – unikalus numeris, identifikuojantis kompiuterį, telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, kuris jungiasi prie interneto. IP adresas gali būti naudojamas šaliai, kurioje kompiuteris prijungiamas prie interneto, identifikuoti;

1.6. Naršyklė – tai programa, padedanti pasiekti interneto tinklapius, žiniatinklyje, asmeniniame kompiuteryje ar telefone;

1.7. Paskyra – Vartotojui užsiregistravus Svetainėje sukuriamas jo asmeninius duomenis ir naudojimąsi Svetainės paslaugomis saugojantis Vartotojo profilis;

1.8. Privatumo politika – šis dokumentas, kuriame yra numatytos pagrindinės Asmens duomenų rinkimo, kaupimo, tvarkymo ir saugojimo taisyklės taikomos Vartotojams naudojantis Svetaine;

1.9. Slapukai (angl. cookies) – tai nedideli failai, įkeliami į Vartotojo kompiuterį, telefoną, planšetę ar kitą naudojamą įrenginį Vartotojui besilankant Svetainėje, kurių pagalba Svetainė atpažįsta Vartotojo įrenginį. Ši sąvoka apima ne tik slapukus, bet ir panašaus pobūdžio priemonių (pvz., Flash slapukai, angl. Flash cookies) naudojimą;

1.10. Svetainė – tai interneto svetainė adresu  www.sportage.lt;

1.11. Svetainės administratorius – už Svetainės administravimą atsakingas asmuo, t.y.: UAB Sporto oazė (kaip apibrėžta toliau);

1.12. Svetainės nuorodos – tai nuorodos Facebook, Google+, Twitter, ir kituose socialiniuose tinkluose, kuriuose suteikiama informacija apie Svetainę ir joje teikiamas paslaugas, bei dalinimąsi Svetainės Vartotojų paviešintu turiniu;

1.13. Tiesioginė rinkodara – visos veiklos, kurios įgalina Svetainės administratorių siūlyti paslaugas arba perduoti bet kurias kitas žinias Vartotojui paštu, telefonu arba kitomis tiesioginėmis priemonėmis, siekiant informuoti Vartotoją arba siekiant gauti iš jo atsakymą, bei visas su tuo susijusias paslaugas.

1.14. Vartotojas – kiekvienas Svetaine besinaudojantis fizinis asmuo, nepriklausomai nuo to, ar jis yra prisiregistravęs vartotojas, ar jis naudojasi Svetaine neprisiregistravęs;

1.15. www.sportage.lt  LR Registrų centro Juridinių asmenų registro Vilniaus filiale įregistruotas Sporto oazė, UAB, juridinio asmens kodas  304173999 , registruotos buveinės adresas Kareivių g. 6 LT 09117 Vilnius, Lietuvos Respublika, PVM mokėtojo kodas LT1000100320162.

BENDROSIOS NUOSTATOS

2.1. Ši privatumo politika reglamentuoja Svetainės Vartotojo pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

2.2. Vartotojo asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši Privatumo politika, o tiek kiek ji nereglamentuoja - Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

2.3. Vartotojai Svetainėje nurodydami savo Asmens duomenis, sutinka, kad www.sportage.lt juos valdys ir tvarkys šioje Privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

2.4. Vartotojai laikomi susipažinę su šia Privatumo politika, kai registruodamiesi Svetainėje uždeda varnelę, kad su ja sutinka.

2.5. Su Privatumo politika galima susipažinti pakartotinai bet kuriuo metu Svetainėje.

2.6. Ši Privatumo politika automatiškai taikoma ir Vartotojams, kurie neprisiregistravę naudojasi Svetaine, kiek tai leidžia Svetainės bendrosios taisyklės.

3. SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

3.1. Svetainėje yra naudojami Slapukai.

3.2. Slapukai padeda tobulinti Svetainės veiklą, jų pagalba Vartotojo poreikiams pritaikomas Svetaines turinys.

3.3. Naudodamiesi Svetaine Jūs sutinkate su žemiau nurodytų Slapukų naudojimu.

3.4. Naršyklės nustatymuose Jūs galite ištrinti arba blokuoti Slapukus ar jų dalį, bet tokiu atveju dalis Svetainės neveiks.

3.5. Slapukų rūšys:

3.5.1. Būtinieji Slapukai - tai Slapukai reikalingi tinkamam Svetainės veikimui. Jie įgalina naudotis tam tikromis Svetainės funkcijomis, pavyzdžiui, saugiai prisijungti prie Svetainėje susikurtos Paskyros.

3.5.2. Analitiniai/veikimo Slapukai – su šių Slapukų pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi Svetaine, kokį turinį jie pasirenka naršydami bei kita informacija, reikalinga Svetainės funkcionalumo tobulinimui.

3.5.3. Funkciniai Slapukai - tai Slapukai naudojami Svetaine pakartotinai besinaudojančio Vartotojo atpažinimui. Jie padeda personalizuoti Svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir pan.

3.5.4. Reklaminiai/Trečiųjų šalių Slapukai – su šių Slapukų pagalba informacija apie naudojimąsi Svetaine pritaikoma Vartotoją dominančios reklamos ar kitos tikslinės informacijos pateikimui.

4. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, SAUGOJIMAS, NAUDOJIMAS

4.1. Asmenys, norintys registruotis Svetainėje, privalo pateikti savo elektroninio pašto adresą, Vartotojo vardą bei slaptažodį. Registracijos metu yra sukuriama Paskyra, kurioje Vartotojas gali nurodyti papildomus Vartotojo Asmens duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, gimimo data, lytis, miestas ir kt. Vartotojas gali bet kuriuo metu koreguoti, pildyti arba ištrinti savo Paskyrą su visais joje esančiais duomenimis.

4.2. Paskyroje pateiktas Vartotojo adresas ir/ar kompiuterio IP adresas gali būti naudojami Vartotojo buvimo vietos nustatymui. Svetainės administratorius gali gauti informaciją iš Vartotojo mobilaus įrenginio, siekiant nustatyti Vartotojo buvimo vietą tik gavęs išankstinį Vartotojo sutikimą.

4.3. www.sportage.lt renka, saugo ir tvarko bet kuriuos Vartotojo Paskyroje pateiktus bei Vartotojams naudojantis Svetaine gautus Asmens duomenis toliau nurodytais tikslais:

4.3.1. Suteikiant Vartotojams galimybę naudotis Svetaine.

4.3.2. Efektyvaus siūlomų Svetainėje paslaugų teikimo tikslais. www.sportage.lt rūpinasi, jog naudojimasis Svetaine būtų efektyvus, taip pat kad būtų galima išvengti asmens tapatybės vagystės bei sukčiavimo ir/ar nesąžiningo elgesio atvejų.

4.3.3. Norint užtikrinti nuolatinį Svetainės tobulinimą ir vystymą, www.sportage.lt turi teisę naudoti Asmens duomenis ir Tiesioginės rinkodaros tikslais, kai Vartotojas išreiškia savo sutikimą.

4.4.1. Administruodamas Svetainę ir diagnozuodamas galimus sutrikimus Svetainės administratorius taip pat gali naudoti Vartotojų IP adresus.

4.5. www.sportage.lt Vartotojų Asmens duomenis saugo du mėnesius nuo Paskyros Svetainėje panaikinimo, išskyrus Privatumo politikoje, www.sportage.lt bendrosiose taisyklėse ar teisės aktuose numatytus atvejus, kai Asmens duomenys gali būti saugomi ilgesnį laikotarpį.

5. ASMENS DUOMENŲ TEIKIMAS

5.1. www.sportage.lt informuoja, jog neperduoda nei atlygintinai, nei neatlygintinai ar kitokiu būdu neatskleidžia Asmens duomenų tretiesiems asmenims, esantiems tiek Lietuvos Respublikos teritorijoje, tiek Europos Sąjungos šalyse ir kitose užsienio valstybėse, išskyrus žemiau nurodytus atvejus:

5.1.1. jei yra gautas Vartotojo sutikimas atskleisti jo Asmens duomenis;

5.1.2. Asmens duomenų gavėjams – siekiant įgyvendinti šioje Privatumo politikoje nurodytus tikslus;

5.1.3. teisėsaugos institucijoms – Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka;

5.1.4. kitiems asmenims – įstatymų numatytais atvejais.

5.2. Vartotojas sutinka, jog www.sportage.lt siekdama apsaugoti savo Vartotojus nuo apgavysčių, tapatybės vagysčių ir kitų pažeidimų, rinks duomenis apie Vartotojų elgseną, įskaitant, bet neapsiribojant, ar atitinkamas asmuo pažeidinėja www.sportage.lt bendrąsias taisykles ir kitas Svetainės privalomas laikytis taisykles ir tokių surinktų duomenų pagrindu sukurs „juodąją bazę. Ši „juodoji bazė“ naudojama siekiant apsaugoti kitus Svetainės Vartotojus, kurių tarpusavio susirašinėjimą analizuoja automatinė sistema ieškanti duomenų iš “juodosios bazės”, ir kitais prevencijos atvejais.

6. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

6.1. Svetainės administratorius vidinių organizacinių ir techninių priemonių pagalba dės visas protingas pastangas užtikrinti, jog Vartotojo pateikiami Asmens duomenys būtų apsaugoti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų: neteisėto Asmens duomenų pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, asmens tapatybės vagystės, sukčiavimo bei, kad Asmens duomenų apsaugos lygis atitiktų Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.

6.2. Vartotojas įsipareigoja ir privalo saugoti savo prisijungimo prie Svetainės slaptažodį ir prisijungimo vardą, bei kitus duomenis. Vartotojas įsipareigoja ir privalo jokiems kitiems tretiesiems asmenims neatskleisti Asmens duomenų nei apie save, nei apie trečiuosius asmenis, jeigu tokie trečiųjų asmenų Asmens duomenys jam teko prieinami, ir iš karto apie matomus pažeidimus informuoti www.sportage.lt.

6.3. www.sportage.lt neatsako jeigu Vartotojo asmens duomenys neteisėtai pakeičiami, atskleidžiami, sunaikinami, Vartotojo tapatybė pasisavinama ar kitaip sukčiaujama pasinaudojant Vartotojo pateiktais asmens duomenimis, dėl paties Vartotojo kaltės ar neatsargumo, kuris kilo kaip Privatumo politikos, www.sportage.lt bendrųjų taisyklių ar kitų Svetainės taisyklių, ar teisės aktų nesilaikymo pasekmė, taip pat dėl bet kokių trečiųjų asmenų veiksmų.

7.4. Jeigu www.sportage.lt abejoja Vartotojo pateiktų Asmens duomenų teisingumu, jis gali sustabdyti šių Vartotojų Asmens duomenų tvarkymo veiksmus, šiuos duomenis patikrinti ir patikslinti. Tokie Asmens duomenys naudojami tik jų teisingumui patikrinti.

7.5. Vartotojas iš anksto sutinka, kad jo Asmens duomenis Svetainė turi teisę saugoti tiek, kiek tai būtina, jeigu Vartotojo pateiktais duomenimis buvo (i) pasinaudota vykdant neteisėtą veiką ar (ii) buvo įtariama, jog įvykdyta tapatybės vagystė ar kitas pažeidimas, dėl kurio buvo ar bus atliekamas atitinkamų teisėsaugos institucijų tyrimas, (iii) jeigu Svetainės administratorius yra gavęs skundų, susijusių su atitinkamu Vartotojo, ar jeigu Svetainės administratorius yra pastebėjęs atitinkamo Vartotojo padarytus www.sportage.lt bendrųjų taisyklių bei kitų Svetainės taisyklių pažeidimus ar (iv) esant kitiems teisėtiems tikslams saugoti Asmens duomenis. Šie duomenys sunaikinami gavus teisėtus teisėsaugos ar kitų įgaliotų institucijų nurodymus arba dingus būtinumui šiuos duomenis saugoti.

8. ASMENS DUOMENŲ KOREGAVIMAS, PAPILDYMAS IR IŠTRYNIMAS

8.1. Vartotojas suteikia teisę www.sportage.lt rinkti, valdyti, tvarkyti ir saugoti Vartotojo Asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip numatyta Privatumo politikoje ir kituose Svetainės dokumentuose. Vartotojas turi teisę:

8.1.1. bet kada susipažinti su savo pateiktais Asmens duomenimis prisijungęs prie savo Paskyros;

8.1.2. pateikęs užklausą Svetainės administratoriui raštu gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo Asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti per paskutinius 1 metus. Informacija Vartotojui pateikiama raštu jo nurodytu elektroniniu paštu ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo Vartotojo kreipimosi pateikti tokius duomenis dienos. Neatlygintinai tokius duomenis Svetainės administratorius teikia Vartotojui kartą per kalendorinius metus.

8.1.3. pateikęs užklausą Svetainės administratoriui raštu, elektroniniu paštu reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis ir (arba) sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą, jeigu Vartotojas nustato, kad jo asmens duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs ar tvarkomi neteisėtai ir nesąžiningai. Svetainės administratorius įsipareigoja pranešti Vartotojui apie jo prašymu atliktą ar neatliktą asmens duomenų ištaisymą, sunaikinimą ar asmens duomenų tvarkymo veiksmų sustabdymą per 5 dienas nuo šių veiksmų atlikimo dienos.

8.1.4. nesutikdamas su Privatumo politika nesutikti, kad būtų tvarkomi jo Asmens duomenys. Tokiu atveju Vartotojas neturės galimybės registruotis Svetainėje.

8.1.5. Privatumo politikos 4.4. punkte numatyta tvarka nesutikti, kad jo Asmens duomenys būtų tvarkomi Tiesioginės rinkodaros tikslais.

8.2. Sutikimo rinkti, valdyti ir tvarkyti Vartotojo Asmens duomenis davimas ar atšaukimas galioja tik į priekį. www.sportage.lt iš Vartotojo gavęs tokį pranešimą elektroniniu paštu nedelsiant sustabdo to Asmens duomenų tvarkymą ir panaikina jo Paskyrą, tačiau tai nereiškia, www.sportage.lt turi ištrinti/sunaikinti Asmens duomenis, jeigu turi pagrindą juos saugoti, ypač kai reikia užtikrinti valstybės saugumą ir gynybą, viešąją tvarką, nusikaltimų prevenciją, tyrimą, nustatymą ar baudžiamąjį persekiojimą, svarbius valstybės ekonominius ar finansinius interesus, kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

9. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

42. Ši Privatumo politika galioja nuo jos paskelbimo Svetainėje dienos. Apie bet kokius Privatumo politikos pasikeitimus ir/ar papildymus, kuriuos atlikti www.sportage.lt turi teisę bet kada, Vartotojai visuomet bus informuoti Svetainėje ir/ar elektroniniu paštu. 

Atsiskaitymas, pristatymas ir siuntimas

1. Atsiskaitymas už pirkimo pardavimo sandorius yra administruojamas www.sportage.lt ir vykdomas www.sportage.lt svetainėje atliekant nurodytus veiksmus.

2. Prekių pristatymas perkant Sportage.lt prekes yra vykdomas per UAB DPD. Perkant prekę iš Sportage.lt nario, apmokėjimo bei pristatymo galimybės derinamos tiesiogiai su pardavėju. Duomenys sėkmingai išsaugoti.
Uždaryti
Uždaryti
Jūs sėkmingai prisijungėte.
Uždaryti
Jūs sėkmingai užsiregistravote.
Uždaryti
Neteisingas el. pašto adresas arba slaptažodis.
Uždaryti
Naujas slaptažodis sėkmingai išsaugotas.
Uždaryti
Žinutė sėkmingai išsiųsta.
Uždaryti
Įvyko nenumatyta klaida. Prašome susisiekti su administracija.
Uždaryti